KAWALKADA jest agencją eventową, która poprzez organizowanie wyśmienitych wieczorów tematycznych, Eventów, urozmaica wszelkiego rodzaju spotkania firmowe. Tworzymy projekty szyte na miarę. Nie znajdziecie u nas nudnego wieczoru, lecz prawdziwą przygodę i niezapomnianą zabawę!

 

 

Zapewniamy stworzenie pełnego klimatu wieczoru, od całkowitego udekorowania sali, poprzez ofiarowanie gościom różnorodnych rekwizytów, pomagających w pełni wczuć się w nastrój uroczystości, aż po pomoc w doborze menu, odpowiadającego atmosferze imprezy.

 

W naszej ofercie znajdują się imprezy o bardzo zróżnicowanej atmosferze, od wieczorów przesyconych elegancją, finezją i wysublimowaną rozrywką, poprzez wieczory oddające w pełni klimat różnorodnych kultur i miejsc, po wieczory przepełnione dowcipem, absurdem, szaleństwem, frywolnością i niekończącą się zabawą. W ramach programów artystycznych proponujemy rewie, koncerty, recitale, animacje, konkursy, karaoke, dyskoteki, pokazy iluzjonistów, żonglerów, połykaczy ognia, fakirów i wiele, wiele innych. Oferujemy wszystko to, co może zachwycić, oszołomić, oczarować.

 

Zajmujemy się również obsługą i organizacją różnorodnych akcji promocyjnych, w tym targów i ekspozycji targowych, imprez integracyjnych, wernisaży, inauguracji, a także pikników rodzinnych i firmowych.

Aranżujemy i realizujemy zlecenia na terenie kraju i poza jego granicami. Z nami bawić może się każdy, od malucha do osób w dojrzałym już wieku. W bogatym wachlarzu wieczorów artystycznych posiadamy również programy specjalnie dostosowane dla grup z przeważającą ilością kobiet lub mężczyzn.

Created with WebWave CMS