Wyjazdy i Programy integracyjne

 

 
Kawalkada zajmuje się kompleksowym przygotowaniem różnorodnych spotkań firmowych, imprez integracyjnych, imprez team building, wyjazdów motywacyjnych oraz szkoleń.
 
Celem imprezy integracyjnej jest wykorzystanie potencjału zasobów ludzkich grupy, zawiązanie więzi pomiędzy wszystkimi uczestnikami grupy, nawet tylko poprzez sam ich udział w przygotowanych dla uczestników atrakcjach.
 
Przygotowywane przez nas imprezy integracyjne to element szeroko pojętego procesu zarządzania kadrami, marketingu oraz wypoczynku i rekreacji. To sposób na zwiększenie zaangażowania pracowników w sprawy firmy, tworzenia bliskich i pozytywnych relacji, zacieśniania więzi i budowania obszaru wzajemnego zaufania.
Realizujemy scenariusze imprez według założeń naszych Klientów, przedstawiając własne - oryginalne i niekonwencjonalne, autorskie pomysły, uwzględniające założenia i wychodzące naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów.
 
Zapewniamy dreszczyk emocji, zastrzyk pozytywnej adrenaliny na, nad i pod ziemią, w powietrzu i na wodzie proponując niekonwencjonalną formę spędzenia czasu - rozrywki i atrakcje najczęściej niedostępne na co dzień.
 
Wszystko to w miłej i sympatycznej atmosferze, przy smacznym cateringu.

 

16/01/14

Created with WebWave CMS